Ogłoszenie

Aktualki:

Trwa upload Xa oraz reedycja dalszych odcinków MKR :)


30.03.2019

[Manga] CLAMP - Przeznaczenie każdego jest na Tokyo Tower
[Manga] Magic Knight Rayearth - Sekrety Mokony


19.05.2019

Megumi Ogata - Unmei no kouro (Eagle Vision image song)
Hikaru, Umi i Fuu - Shoujo yo, taishi wo idake!
Hikaru, Umi i Fuu - Mokona no Ekaki Uta (Fanvid + music video)
[Live] Minako Honda - Lullaby ~Yasashiku dakasete~ (Ending 2)
Naomi Tamura - ALL YOU NEED IS LOVE (Rayearth OAV)
Clamp in Wonderland 1 (opening i ending)

09.06.2019

[Anime] Magic Knight Rayearth odcinek 5 HD *REEDYCJA*
[Anime] Magic Knight Rayearth odcinek 36 HD

05.10.2019

[Fanvid] Hikaru x Lantis x Nova fanvid


#1 2019-04-22 16:10:24

terpsychora

Fan CLAMP'a

Zarejestrowany: 2019-03-24
Posty: 43
Punktów :   

Fruits Basket

Skoro już wychodzi nowe anime, a Waneko zapowiedziało wydanie mangi w naszym pięknym kraju (i to od razu Collector's Edition), to chyba najwyższy czas, żeby ten wątek się tu pojawił ^^

Ktoś czytał, ktoś oglądał stare anime, ktoś ogląda nowe? Kogoś się lubi, kogoś nie lubi?

Ja starego animca widziałam już jakiś czas temu i nadal się wzruszam na czołówce, imo idealnie pasuje do tej serii Ludzie trochę za bardzo po nim jadą, nie było idealne, ale aż tak złe też nie. Doczytuję sobie właśnie mangę i ocieram łzy, a jak tylko skończę, to biorę się za nowe anime, gify wyglądają niesamowicie.

Manga głównie o młodzieży, ale najbardziej lubię tam jednak tych starszych, Shigure i Hatori zdobyli moje serce prawie z miejsca. Poza tym lubię jeszcze Isuzu (najlepsza rzecz w nowym anime: będzie Isuzu) i Uotani (mangowe bad girls ze złotymi sercami FTW).

A z szipami poczekam chyba jednak do końca, już parę razy zmieniałam zdanie c do Najlepszej Możliwej Opcji.

Offline

 

#2 2019-04-24 10:17:19

Wampanella

Fan CLAMP'a

Zarejestrowany: 2019-02-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: Fruits Basket

Oglądam tylko nowe. Skusiłam się przez to, że obiło mi się o uszy nie raz tytuł Fruits Basket. Zamierzam obejrzeć całe anime i potem się zastanowię czy warto mangę kupić.
Jak dla mnie to świetnie są narysowane zwierzaki. Takie słodkie. Zwłaszcza szczur.

Offline

 

#3 2019-04-25 18:03:42

Hikaru-chan

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 137
Punktów :   

Re: Fruits Basket

Ja oglądałam starą wersję, ale w sumie tak dawno, że za wiele z niej nie pamiętam ^^'
Nową oglądam na bieżąco a nawet tłumaczę Totalnie zakochałam się w op i end do niej *_* Coś wspaniałego <3

I zgodzę się, zwierzątka są w nowej wersji niezwykle urokliwe Ale ja tam jestem wierna kotkowi <3


https://images91.fotosik.pl/148/7b92449d7ada1d09.gifhttps://images89.fotosik.pl/147/deee9eaebe40dba5.gifhttps://images92.fotosik.pl/148/b994d51b58b5fe9e.gif
Kato, Tego, Eagle i Lantis Aishiteru:*
NEWS & Tegomass of course too XD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clampwonderland.pun.pl Szkolenia biznesowe