Ogłoszenie

Aktualki:

Trwa upload Xa oraz reedycja dalszych odcinków MKR :)


30.03.2019

[Manga] CLAMP - Przeznaczenie każdego jest na Tokyo Tower
[Manga] Magic Knight Rayearth - Sekrety Mokony


19.05.2019

Megumi Ogata - Unmei no kouro (Eagle Vision image song)
Hikaru, Umi i Fuu - Shoujo yo, taishi wo idake!
Hikaru, Umi i Fuu - Mokona no Ekaki Uta (Fanvid + music video)
[Live] Minako Honda - Lullaby ~Yasashiku dakasete~ (Ending 2)
Naomi Tamura - ALL YOU NEED IS LOVE (Rayearth OAV)
Clamp in Wonderland 1 (opening i ending)

09.06.2019

[Anime] Magic Knight Rayearth odcinek 5 HD *REEDYCJA*
[Anime] Magic Knight Rayearth odcinek 36 HD

05.10.2019

[Fanvid] Hikaru x Lantis x Nova fanvid


#1 2011-08-27 22:13:08

 Yarichin

Fan CLAMP'a

Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 2
Punktów :   

Witam!

Pozwolę się przedstawić - jestem Yarichin (choć może jednak nie dosłownie...). Clampem zainteresowałam się wiele lat temu, kiedy to będąc szczenięciem jeszcze zakupiłam wydanie specjalne magazynu Kawaii poświęcone tej grupie. Pasja ta miała swoje wzloty i upadki (a to brak czasu, a to inne hobby etc.), dlatego też nie wahałam się wstąpić tutaj mając nadzieję, że nareszcie porządnie nad nią przysiądę.

Jestem przede wszystkim wielbicielką muzyki, niezależnie od jej gatunku - najbardziej liczą się dla mnie teksty oraz jej klimat. Moim ulubionym zespołem jest Nine Inch Nails, choć ostatnimi czasy absorbują mnie lata 80

Ostatnio odnowiłam również moje zainteresowanie tematyką wampirów - czy to w filmie, czy w książce. Wszelkie propozycje mile widziane - ja polecam serial True Blood (nie mogłam się powstrzymać!).
Co do prozy/poezji - najchętniej czytam Anne Rice oraz Edgara Allana Poe.

Ponadto lubię zwierzaki, przy czym sama posiadam trzy koty (każdy z innej parafii...) oraz wilczura

Poza Clampem zdarzyło mi się poznać parę innych tytułów i autorów - Kaori Yuki jest moją idolką... Ekhm, ale o tym może przy innej okazji! Moją uwagę przykuły szczególnie: "Trinity Blood", "Vampire Hunter D: Bloodlust", "Ghost in the Shell", "Perfect Blue", "Nana", "Yami no Matsuei", "Weiss Kreuz", "Shoujo Kakumei Utena", filmy Miyazakiego...

Zatem, w razie pytań... proszę pytać ^^


How fine you look when dressed in rage. Your enemies are fortunate your condition is not permanent. You're lucky, too. Red eyes suit so few.

Offline

 

#2 2011-08-28 12:59:17

Hikaru-chan

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 137
Punktów :   

Re: Witam!

Hej, mam nadzieję, że będziesz się dobrze u nas bawić;)

Oo lata 80, też je lubię;) A jakieś ulubione zespoły, cze raczej konkretne piosenki?

Yami, Utena *_* <- ulubieni bohaterowie??


https://images91.fotosik.pl/148/7b92449d7ada1d09.gifhttps://images89.fotosik.pl/147/deee9eaebe40dba5.gifhttps://images92.fotosik.pl/148/b994d51b58b5fe9e.gif
Kato, Tego, Eagle i Lantis Aishiteru:*
NEWS & Tegomass of course too XD

Offline

 

#3 2011-08-28 20:20:08

 Yarichin

Fan CLAMP'a

Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam!

Dziękuję i już odpowiadam!

Hikaru-chan napisał:

Oo lata 80, też je lubię;) A jakieś ulubione zespoły, cze raczej konkretne piosenki?

Gustuję przede wszystkim w new wave i new romantic, a ulubione zespoły to Eurythmics, Oingo Boingo, The Cure oraz przede wszystkim mistrzowie z Depeche Mode. Trochę mniej Duran Duran, bo ich ciągle jeszcze poznaję. Wiadomo, twórczość tych grup nie zamknęła się w latach 80, jednak ten okres uważam za szczególny.

Również konkretne piosenki, np. formacji Alphaville, Ultravox, Bronski Beat, Kajagoogoo, Talk Talk czy Dead or Alive... dużo by pisać, ale jeżeli zechcesz, to służę linkami Kilka na próbę:
Bronski Beat - Smalltown Boy
Nik Kershaw - Wouldn't It Be Good
Laura Branigan - Self Control
Soft Cell - Tainted Love

Hikaru-chan napisał:

Yami, Utena *_* <- ulubieni bohaterowie??

Z Uteną to ciężka sprawa... Powiem tak: najbardziej lubiłam drugoplanowe postaci, zwłaszcza Juri i Nanami. Bardzo podobał mi się również teatr cieni - wspaniały pomysł. O mandze może napiszę innym razem, gdy powstanie temat

Yami no Matsuei: the one and only - DOKTOR MURAKI!

A Twoi?

Ostatnio edytowany przez Yarichin (2011-08-28 20:20:56)


How fine you look when dressed in rage. Your enemies are fortunate your condition is not permanent. You're lucky, too. Red eyes suit so few.

Offline

 

#4 2014-09-11 00:32:39

rompkesztompke

Fan CLAMP'a

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam!

O, lubię Cię za te piosenkiz lat 80-tych dogadamy się.

...Ale że Nanami? Say whaaaaat?

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wskrak.pl