Ogłoszenie

Aktualki z tego tygodnia:

4.01

Magic Knight Rayearth odc. 16-24 PL
Hikaru, Umi i Fuu - Seiya No Tenshi Tachi (Image song Magic Knight) PL

9.01

Magic Knight Rayearth odc. 25-26 PL
X odc. 00-01 PL

14.01

Magic Knight Rayearth odc. 27 PL
X odc. 02 PL

22-23.01

Magic Knight Rayearth odc. 28-29 PL
X odc. 03-04 PL

#1 2012-01-06 21:39:53

HeroGenji

Fan CLAMP'a

Punktów :   

Jakie anime obecnie oglądacie? Co polecacie? :)

Chodzi o wypisywanie anime, które aktualnie oglądamy (najlepiej w schemacie typu Bleach odcinek 1) i opisywania swoich wrażeń - pozytywnych lub negatywnych. Skrótowy opis fabuły (myślę że średnio 2,3 zdania stykną) byłby wskazany. Chodzi mi w dużej mierze o to, by ułatwić taką "polecankę anime" dla innych osób.
Aha, jeszcze coś - prosiłbym o NIE dawanie hardkorowych spoilerów (czyli np. "W XXX epie Death Note'a stanie się to... i to...").

No to zacznę - dzisiaj skończyłem odświeżanie sobie Soul Huntera (tak, to anime które leciało w Polskiej TV "Łowca Dusz" z Taikobou aka. "Ujezdzacz Hipcia", Nataku aka. "Niesmiertelna reinkarnacja lotosu" i Dakki do której wielu facetów wzdychało xD). Całkiem strawny shouen, przyjemne i lekkie kino w przerwie od poważniejszych anime. Podobno manga jest lepsiejsza i brutalniejsza (anime w pewnym momencie się rozjeżdza z oryginałem). Niestety - nie cierpię czytać mang online, więc się nie zaznajomię z oryginałem.

#2 2012-01-07 21:06:30

Hikaru-chan

Administrator

Punktów :   

Re: Jakie anime obecnie oglądacie? Co polecacie? :)

Ja jestem na etapie - La Corda d'Oro - w sumie bardzo przyjemne anime. Kreska przepiękna. Fabuła całkiem fajna i ciekawa. Trochę fantastyki połączonej z muzyką:) Zdecydowanie polecam fanom muzyki klasycznej i ślicznej kreski no i bishów XD Bo jest ich tam masa;)

http://i52.tinypic.com/2jz8fb.gifhttp://media.tumblr.com/tumblr_lnh21cIS3E1qgdd3p.gif

Tego, Eagle i Lantis Aishiteru:*
NEWS & Tegomass of course too XD

Fora i strony współpracujące z nami ^^

Stopka forum

RSS